tennis
Baslinjen Boka bana Tennisskola & Minitennis Elit Arrangemang Butik Partners Föreningen Konferens








2011
2010
2009
2008
2007
Träningstider för sommarträning i vecka 25 och 26

Information följer nedan angående träningstider för sommarträningen under vecka 25 och 26. Det går fortfarande att anmäla sig till träningen och man kommer med i mån av plats. Vid regn spelar grupperna inomhus på Fair Play Stadion på Erikslustvägen 56. Om du är osäker på om det blir spel inomhus eller utomhus så ringer du till ansvarig på 0769-021612. På telefonsvararen kommer det lämnas ett meddelande om träningen flyttas inomhus och finns det inget sådant meddelande så är det spel utomhus som vanligt!

Träningstiderna för resterande veckor kommer att publiceras på hemsidan på fredagen veckan innan träningen. Vänlig kolla noggrant efter din träningstid!

Har du några frågor eller vill anmäla dig – kontakta Peter Zakariasen/Erik Lindskog/Jon Sigurdsson på mobilnummer 0769-021612. Ansvarig tränare under respektive vecka kommer vara nåbar måndag-fredag och återkommer till dig senast dagen efter om ni har skickat ett sms alt pratat in ett meddelande.

Vecka 25-27 är Peter Zakariasen ansvarig tränare, vecka 28-31 är Erik Lindskog ansvarig tränare och vecka 32 är Jon Sigurdsson ansvarig tränare.

Adress till Limhamns IP: Grönalundsgatan 6 i Limhamn, (vid fotbollsplanerna, ishallen)

Se länk: http://www.hitta.se/limhamns+ip+(fotbollsplan)/limhamn/yxgWs4H


SCHEMA SOMMARTENNIS PÅ LIMHAMNS IP VECKA 25


BANA 1 KL. 09.00-10:00
TRÄNARE:
ERIK LINDSKOG
ANNHILD QVISTBÄCK
BIANCA FREDIN
ISA FROST
VICTOR ELFVEN
MICHAELA NELLUS
IOAMA MARIA DRUMEA

BANA 1 KL. 10:00-11:00
TRÄNARE: ERIK LINDSKOG
VICTOR BORGSTRÖM
LEO EKSTRÖM
ERIK ECKHARD
EMILY FEILBERG
JAKOB LÖFKVIST

BANA 1 KL. 11:00-12:00
TRÄNARE: ERIK LINDSKOG
DINA SOLTANZATEH
CARL KÄLVESTEN

BANA 1 KL. 12:00-13:00
TRÄNARE: ERIK LINDSKOG
RADMILA POPOVIC
KASPIAN KUDSK
ASGER DOLBERG ANDERSSON
OSCAR IVEBERG
ANDREAS RÄNG HENRIKSSON

BANA 1 KL. 13:00-14:00
TRÄNARE: ERIK LINDSKOG
VILHELM OREST
LUDVIG OREST
REBECKA ISINGER

BANA 2 KL. 09:00-10:00
TRÄNARE: PETER ZAKARIASEN
FILIPPA REDENBY
IRIS GARDINGER
CAJSA STINA QVISTBÄCK

BANA 2 KL. 10:00-11:00
TRÄNARE: PETER ZAKARIASEN
KLAS QVISTBÄCK
CATALINA MICHAELA DRUMEA
EMMA LÖFKVIST
IDA SIHM RABY

BANA 2 KL. 11:00-12:00
TRÄNARE:
PETER ZAKARIASEN
VELJKO KORUNOSKI
ALEXANDER ELFVEN
IZABELLA LALEVIC

BANA 2 KL. 12:00-13:00
TRÄNARE: PETER ZAKARIASEN
NOEMI SZEKELY
FELIX TILLY
SIXTEN ÖHLUND

BANA 2 KL. 13:00-14:00
TRÄNARE:
PETER ZAKARIASEN
NIKOLAJ FEILBERG
JOHAN VON FRIESENDORF
SIMON GUSTAFSSON
CHRISTIAN MOSS NIELSEN

BANA 1 KL 18:00-19:00
TRÄNARE: MARCUS KROOK
ANNIKA OLSSON
CHARLOTTA BÜLOW
JENNY RASMUS

BANA 1 OCH 2 KL 19:00-20:00
TVÅ BANOR EN TRÄNARE
TRÄNARE: MARCUS KROOK
NILS BRUNULF
MARTIN STRAUB
ALAN MOHTADI
DAVID SANCHEZ
KICKI SARGEUS
LOUISE HERSLOW


SCHEMA SOMMARTENNIS PÅ LIMHAMNS IP VECKA 26

BANA 1 KL. 09.00-10:00
TRÄNARE: ERIK LINDSKOG
IOAMA MARIA DRUMEA
ANNHILD QVISTBÄCK
ALFONS ROBÉRTEUS HÅKANSSON
GABRIEL ROOS
VIGGO ÖDLUND
BIANCA FREDIN

BANA 1 KL. 10.00-11:00
TRÄNARE: ERIK LINDSKOG
SIXTEN ÖHLUND
NOEMI SZEKELY
MAYENI SOUARÉ
RADMILA POPOVIC

BANA 1 KL. 11.00-12:00
TRÄNARE:
ERIK LINDSKOG
FILIPPA REDENBY
IRIS GARDINER
KLAS QVISTBÄCK¨
CATALINA MICHAELA DRUMEA

BANA 1 KL. 12:00-13:00
TRÄNARE:
ERIK LINDSKOG
TEMBA RINGDAHL
LUKAS ARONSSON
MELKER SVANFELDT
CHRISTIAN MOSS NIELSEN
JACOB KVISKE

BANA 2 KL. 09:00-10:00
TRÄNARE: PETER ZAKARIASEN
CARL KÄLVESTEN
ALMA JUSUFAGIC
OSCAR JUSUFAGIC
IZABELLA LALEVIC
VELJKO KORUNOSKI
JOAKIM HYLLÉN

BANA 2 KL. 10:00-11:00
TRÄNARE: PETER ZAKARIASEN
CAJSA STINA QVISTBÄCK
NOAH VAGIC
ADRIAN ROOS

BANA 2 KL. 11:00-12:00
TRÄNARE: PETER ZAKARIASEN
MATHILDA EDMAN
ANNA SVENSSON
DISA RINGDAHL
JACOB ANDERSSON

BANA 2 KL. 12:00-13:00
TRÄNARE: PETER ZAKARIASEN
OLIVERS BYARS
MAX NIESTOJEK
LUDVIG KJAER HELGSTRAND
MARKUS ARONSSON
GUSTAV PRIPP

BANA 1 KL 17:00-18:00
TRÄNARE: MARCUS KROOK
MELISSA EPPS
ANNA THORE
IJDA PARMATOW

BANA 1 OCH 2 KL 18:00-19:00
TRÄNARE: MARCUS KROOK
MARTINA BJÖRK
CHRISTIAN ANDERSSON

BANA 1 OCH 2 KL 19:00-20:00
TVÅ BANOR 1 TRÄNARE
TRÄNARE: MARCUS KROOK
ALAN MOHTADI
KICKA SARGEUS
LARS EKLUND
SVEN ANDRAE
CHRISTINA EHRENCRONA
ANNA WINTER

BANA 1 OCH 2 KL 20:00-21:00
TRÄNARE: MARCUS KROOK
ANNIKA OLSSON
CHRISTINE LEXANDER
MAGNUS HÄGSTRÖM
CHARLOTTA BÜLOW









vw
dunlop-logo