tennis
Baslinjen Boka bana Tennisskola & Minitennis Elit Arrangemang Butik Partners Föreningen Konferens








2011
2010
2009
2008
2007
Sommartennis utomhus vecka 27

Information följer nedan angående träningstider för sommarträningen under vecka 27. Det går fortfarande att anmäla sig till träningen och man kommer med i mån av plats. Vid regn spelar grupperna inomhus på Fair Play Stadion på Erikslustvägen 56. Om du är osäker på om det blir spel inomhus eller utomhus så ringer du till ansvarig på 0769-021612. På telefonsvararen kommer det lämnas ett meddelande om träningen flyttas inomhus och finns det inget sådant meddelande så är det spel utomhus som vanligt!

Träningstiderna för resterande veckor kommer att publiceras på hemsidan på fredagen veckan innan träningen. Vänlig kolla noggrant efter din träningstid!
Har du några frågor eller vill anmäla dig – kontakta Peter Zakariasen/Erik Lindskog/Jon Sigurdsson på mobilnummer 0769-021612. Ansvarig tränare under respektive vecka kommer vara nåbar måndag-fredag och återkommer till dig senast dagen efter om ni har skickat ett sms alt pratat in ett meddelande.
Vecka 25-27 är Peter Zakariasen ansvarig tränare, vecka 28-31 är Erik Lindskog ansvarig tränare och vecka 32 är Jon Sigurdsson ansvarig tränare.

Adress till Limhamns IP: Grönalundsgatan 6 i Limhamn, (vid fotbollsplanerna, ishallen)
Se länk: http://www.hitta.se/kartan?s=c77089a9


BANA 1 KL. 10.00-11:00
TRÄNARE: PETER ZAKARIASEN
SMILLA FRITZDORF
MELKER HELGE CONNHEIM
HELENA THUVESHOLMEN
MATTEO FILIPPINI
TAISAR FAIZ
LEON DENNERHOLT NIELSEN

BANA 1 KL. 11.00-12:00
TRÄNARE PETER ZAKARIASEN

DOUGLAS ÅKERLIND
OLIVIA VON BARNEKOW-LÖFBERG
JOAKIM HYLLÉN
VELJKO KORUNOSKI


BANA 1 KL. 12.00-13:00
TRÄNARE: PETER ZAKARIASEN
ERIK THYSELIUS
WILE KARMLID
HUGO KARMLID
AMANDA MILE




BANA 1 KL. 13:00-14:00
TRÄNARE: PETER ZAKARIASEN

NILS THYSELIUS
JACOB KVISKE
MELKER SVANFELT



BANA 2 KL. 10:00-11:00
TRÄNARE: LAURENT DAIRIAM GARRET

GABRIEL ROOS
ALICIA ÅKERLIND
IOAMA MARIA DRUMEA
LISA WAHLÉN
ALMA JUSUFAGIC
OSCAR JUSUFAGIC



BANA 2 KL. 11:00-12:00
TRÄNARE: LAURENT DAIRIAM GARRET
ADRIAN ROOS
ELIAS HORNWALL
EMILIA HORNWALL
ELLIOT BERGKVIST
CATALINA MIHAELA DRUMEA


BANA 2 KL. 12:00-13:00
TRÄNARE: LAURENT DAIRIAM GARRET
ERIK SVEDMAN SUNDBERG
VIKTOR BORGSTRÖM
MAX NIESTOJEK
OLIVER BYARS


BANA 1 KL 18:00-19:00
TRÄNARE: LAURENT DAIRIAM GARRET

SUSANNE ABRAMSSON
HELENA NIELSEN
KARIN LARSSON





string_sm
adidas_124