tennis
Baslinjen Boka bana Tennisskola & Minitennis Elit Arrangemang Butik Partners Föreningen Konferens








2011
2010
2009
2008
2007
Sommartennis utomhus vecka 28

Sommartennis utomhus vecka 28
Information följer nedan angående träningstider för sommarträningen under vecka 27. Det går fortfarande att anmäla sig till träningen och man kommer med i mån av plats. Vid regn spelar grupperna inomhus på Fair Play Stadion på Erikslustvägen 56. Om du är osäker på om det blir spel inomhus eller utomhus så ringer du till ansvarig på 0769-021612. På telefonsvararen kommer det lämnas ett meddelande om träningen flyttas inomhus och finns det inget sådant meddelande så är det spel utomhus som vanligt!

Träningstiderna för resterande veckor kommer att publiceras på hemsidan på fredagen veckan innan träningen. Vänlig kolla noggrant efter din träningstid!
Har du några frågor eller vill anmäla dig – kontakta Peter Zakariasen/Erik Lindskog/Jon Sigurdsson på mobilnummer 0769-021612. Ansvarig tränare under respektive vecka kommer vara nåbar måndag-fredag och återkommer till dig senast dagen efter om ni har skickat ett sms alt pratat in ett meddelande.
Vecka 25-27 är Peter Zakariasen ansvarig tränare, vecka 28-31 är Erik Lindskog ansvarig tränare och vecka 32 är Jon Sigurdsson ansvarig tränare.

Adress till Limhamns IP: Grönalundsgatan 6 i Limhamn, (vid fotbollsplanerna, ishallen)
Se länk: Interaktiv karta - hitta.se


Interaktiv karta - hitta.se
Detaljerad karta. Navigering med vägbeskrivning, sevärdheter över hela sverige med hitta.se.

Visa på www.hitta.se
Förhandsgranskning av Yahoo




BANA 1 KL. 09:00 - 10:00


TRÄNARE: Erik Lindskog


IOAMA MARIA DRUMEA


NILS SIK


CECIL CAFOUREK


SOFIA DAHLBÄCK

DINASOLTANZATEH

TAISAR FRIZ

BANA 1 KL. 10:00 - 11:00

TRÄNARE ERIK LINDSKOG

IZABELLA LALEVIC

MARLEY RANSHED

VINCENT FRYKLUND

AGNES JONES

INES JONES

BANA 1 KL. 11:00 - 12:00

TRÄNARE ERIK LINDSKOG

SOPHIE HEDBERG

ALBERT EDROTH

GABRIEL MÅNSSON

ADAM AURELL

BANA 1 KL. 12:00 - 13:00

TRÄNARE ERIK LINDSKOG

MAX CAFOUREK

NOVA BJERKBORN

BANA 2 KL. 09:00 - 10:00

TRÄNARE JON SIGURDSSON

MAX ANDERSSON

JAD HARMOUCH

CATALINA MIHAELA DRUMEA

BANA 2 KL. 10:00-11:00

TRÄNARE JON SIGURDSSON

LEO FRYKLUND

MAXWELL RANSHEDE

JACOB WILLIAMS

WILHELM REBENSDORFF

BANA 2 KL. 11:00 - 12:00

TRÄNARE JON SIGURDSSON

JACOB HEDBERG

MILTON ROTHMAN

KELLIANO ANCESCHISKOV

MICHAELA NELLUS

HELENA THUVESHOLMEN

BANA 2 KL. 12:00 - 13:00

TRÄNARE JON SIGURDSSON

STELLA BUCHWALD

LUDVIG BECKMAN

JOHN BECKMAN

BANA 2 KL. 13:00 - 14:00

TRÄNARE JON SIGURDSSON

JACOB KVISKE

EDGAR ELDON

GUSTAV NACKING MIKKELSEN

KALLE WOLTER ALEHAMMAR

SVETOSLAV REINSCH

BANA 1 KL. 18:00 - 19:00

TRÄNARE ERIK LINDSKOG

KARIN LARSSON

JACOB LEVISON

CAROLINE JONSSON

BANA 2 KL.19:00 - 20:00

TRÄNARE ERIK LINDSKOG

JENNY WENNHALL

SOFIA SVENSSON

BENOUSHEH NOUSHTAKIN

MALIN EDROTH

BANA 2 KL. 18:00 - 19:00

TRÄNARE JON SIGURDSSON

MAGNUS HÄGGSTRÖM

MARTIN ANDERSSON

MÅNS GUSTAVSSON

VIVECA KROOK

BANA 2 KL. 19:00 - 20:00

TRÄNARE JON SIGURDSSON

CHRISTOPHER JOHANSSON

LARS EKLUND



string_sm
prodoc124px