tennis
Hem Boka bana Tennisskola & Minitennis Elit Arrangemang Butik Partners Föreningen Konferens
 
Hem / Föreningen / Kontakt
Kontakt

Janne Immonen
Klubbchef & VD FPTK Arena AB, huvudansvarig för anläggning & verksamhet
janne.immonen@fairplaytk.se
040-165572, 0705-614800

Piotr Rogowski
Konsulent & ansvarig för tennisskolan
piotr.rogowski@fairplaytk.se
040-165571,0701-453481


Marie Mellgrev

Ekonomiansvarig, ledningsgruppen
marie.mellgrev@fairplaytk.se
040-165578,0734-245578

Hugo Dahlbom
Minitennis
hugo.dahlbom@fairplaytk.se
040-165579


Jonas Wallgård 

Tävlingsgruppen                                                     jonas.wallgard@fairplaytk.se
0721-842244

David Gustafsson                                                                      
Sportchef, Malmö Tennisgymnasium, ledningsgruppen 
david.gustafsson@fairplaytk.se
0739-169369

Ulf Johnsson 
Utvecklingsgrupp 
ulf.johnsson@fairplaytk.se  
0760-299342


Niklas Kjellsson

Drift & Underhåll, ledningsgruppen
niklas.kjellsson@fairplaytk.se
040-165575,0734-245575

Amir Pasalic
Fotboll & Innebandy
amir.pasalic@fairplaytk.se 
0793-136257

Jonas Widerberg
Chefsassistent, web & kommunikation, ledningsgruppen 
jonas.widerberg@fairplaytk.se
040-165577,0734-245577


Charlotte Watson
Reception- & butiksansvarig, ledningsgruppen
charlotte.watson@fairplaytk.se
040-165570

Jenni Hulth
ass Reception- & butiksansvarig, banor, konferens
jenni.hulth@fairplaytk.se
040-165570

David Ekerot
Swedish Tennis Academy,  huvudansvarig 
kontaktinfo kommer inom kort. Tills vidare kontaktas David Gustafsson istället.

Reception 040-165570.

All personal - läs mer här.

Post/besöksadress:

Fair Play Tennisklubb
Erikslustvägen 56
217 73 Malmö

Fax:040-150221


Hitta till Fair Play - läs mer här.

/JI, DG


string_sm
adidas_124