tennis
Hem Boka bana Tennisskola & Minitennis Elit Arrangemang Butik Partners Föreningen Konferens
 
Hem / Föreningen / Kontakt
Kontakt

Janne Immonen
Klubbchef & VD FPTK Arena AB, huvudansvarig för anläggning & verksamhet
janne.immonen@fairplaytk.se
040-165572, 0705-614800

Piotr Rogowski
Konsulent & ansvarig för tennisskolan
piotr.rogowski@fairplaytk.se
040-165571,0701-453481

Åsa Magnusson
Ekonomiansvarig, ledningsgruppen
asa.magnusson@fairplaytk.se
040-165578,0734-245578

Stefan Hansson
Minitennis
stefan.hansson@fairplaytk.se
0708-154464

Jonas Wallgård 
Tävlingsgruppen                                                     jonas.wallgard@fairplaytk.se
0721-842244

David Gustafsson                                                                         Sportchef, Malmö Tennisgymnasium, ledningsgruppen 
david.gustafsson@fairplaytk.se
0739-169369

Ulf Johnsson Utvecklingsgrupp 

ulf.johnsson@fairplaytk.se   0760-299342

Niklas Kjellsson
Drift & Underhåll, ledningsgruppen
niklas.kjellsson@fairplaytk.se
040-165575,0734-245575

Lina Åkesson
Skolprojekt / BMK Slottstaden/
Fotboll & Innebandy

lina.akesson@fairplaytk.se
040-165579,0734-245579

Charlotte Watson
Reception- & butiksansvarig, ledningsgruppen
charlotte.watson@fairplaytk.se
040-165570

Jenni Hulth
ass Reception- & butiksansvarig, banor, konferens
jenni.hulth@fairplaytk.se
040-165570

Victoria Roos
Chefsassistent, web & kommunikation, ledningsgruppen 
victoria.roos@fairplaytk.se
040-165577,0734-245577

Robert Almberg
Swedish Tennis Academy,  huvudansvarig 
robert.almberg@swedishtennisacademy.se
0705-166648

Reception 040-165570.

All personal - läs mer här.

Post/besöksadress:

Fair Play Tennisklubb
Erikslustvägen 56
217 73 Malmö

Fax:040-150221


Hitta till Fair Play - läs mer här.

/JI


lupinia-124px
trygg-h