tennis
Hem Boka bana Tennisskola & Minitennis Elit Arrangemang Butik Partners Föreningen Konferens
 
Hem / Föreningen / Kontakt
Kontakt

Janne Immonen
Klubbchef & VD FPTK Arena AB, huvudansvarig för anläggning & verksamhet
janne.immonen@fairplaytk.se
040-165572, 0705-614800

Piotr Rogowski
Konsulent & ansvarig för tennisskolan
piotr.rogowski@fairplaytk.se
040-165571,0701-453481

Nina Nyström
Ekonomiansvarig, ledningsgruppen
nina.nystrom@fairplaytk.se
040-165578,0734-245578

Stefan Hansson
Minitennis
stefan.hansson@fairplaytk.se
0708-154464

Fredrik Lundh/Jonas Wallgård 
Tävlingsgruppen, Performance                                                     fredrik.lundh@fairplaytk.se
040-165576, 0734-245576

David Gustafsson(fr 3/9)                                                                          Sportchef, Malmö Tennisgynasium 
xx@fairplaytk.se
0739-169369

Ulf Johnsson Utvecklingsgrupp

0760-299342

Niklas Kjellsson
Drift & Underhåll, ledningsgruppen
niklas.kjellsson@fairplaytk.se
040-165575,0734-245575

Lina Åkesson
Skolprojekt / BMK Slottstaden/
Fotboll & Innebandy

lina.akesson@fairplaytk.se
040-165579,0734-245579

Charlotte Watson
Reception- & butiksansvarig, ledningsgruppen
charlotte.watson@fairplaytk.se
040-165570

Jessika Andreasson
Banansvarig, chefsassistent, ledningsgruppen 
jessika.andreasson@fairplaytk.se
040-165577,0734-245577

Robin Borg
Swedish Tennis Academy, A-lag 
robin.borg@fairplaytk.se
0705-363080

Reception 040-165570.

All personal - läs mer här.

Post/besöksadress:

Fair Play Tennisklubb
Erikslustvägen 56
217 73 Malmö

Fax:040-150221


Hitta till Fair Play - läs mer här.

/JI


jc-decaux-ny
prodoc124px