tennis
Baslinjen Boka bana Tennisskola & Minitennis Elit Arrangemang Butik Partners Föreningen Konferens
 
Baslinjen / Föreningen / Kontakt
Kontakt

Janne Immonen
Klubbchef & VD FPTK Arena AB, huvudansvarig för anläggning & verksamhet
janne.immonen@fairplaytk.se
040-165572, 0705-614800

Piotr Rogowski
Breddblocksansvarig,Konsulent Tennisskolan, ledningsgruppen
piotr.rogowski@fairplaytk.se
040-165571,0701-453481

Nina Nyström
Ekonomiansvarig, ledningsgruppen
nina.nystrom@fairplaytk.se
040-165578,0734-245578

Stefan Hansson
Minitennis & Tennislekis
stefan.hansson@fairplaytk.se
0708-154464

Fredrik Lundh
Elitblocksansvarig,Tävlingsgruppen, ledningsgruppen
fredrik.lundh@fairplaytk.se
040-165576, 0734-245576

Jörgen Windahl                                 

Academy, Team Fair Play & A-lag
jorgen.windahl@fairplaytk.se
0704-248044

Jon Sigurdsson Utvecklingsgrupp 0735-422823
jon.sigurdsson@fairplaytk.se

Ulf Landin
Driftsblocksansvarig, ledningsgruppen
ulf.landin@fairplaytk.se
040-165575,0734-245575

Lina Åkesson
Skolprojekt / BMK Slottstaden/
Fotboll & Innebandy

lina.akesson@fairplaytk.se
040-165579,0734-245579

Linda Jönsson
Reception- & butiksansvarig, ledningsgruppen
linda.jonsson@fairplaytk.se
040-165570

Victoria Roos
Banansvarig, chefsassistent, ledningsgruppen 
victoria.roos@fairplaytk.se
040-165577,0734-245577

Reception 040-165570.

All personal - läs mer här.

Post/besöksadress:

Fair Play Tennisklubb
Erikslustvägen 56
217 73 Malmö

Fax:040-150221


Hitta till Fair Play - läs mer här.

/JI


vw
trygg-h